hotel Toscca

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
V prokopě 1551, Čelákovice 25088

Velmi dobré
dle 78 recenzí

89%

Lukáš Kupča
jednotlivec, 5.10.2018

>Hotel Tosca představuje ubytovací a konferenční komplex vzdálený pouhých 30 minut jízdy autem od Prahy. V hotelu se nachází 22 moderně zařízených pokojů. Většina pokojů je situována v 1. patře a celkem je zde možné ubytování až pro 52 nocležníků. Jeden z pokojů, který se nachází v přízemí, je bezbariérový.
Bezplatné připojení k Wi-Fi je k dispozici ve všech prostorách hotelu. Konferenční sál má kapacitu 80 účastníků a pro menší akce je k dispozici salonek pro 20 osob.
Ubytování s domácím mazlíčkem je možné po domluvě a za poplatek.
Pro děti je v areálu připraveno dětské hřiště. Parkování přímo před hotelem je možné pro ubytované hosty zdarma.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

hotel Toscca On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj-manželské postele
Pokoj pro tělesně postižené osoby
Dvoulůžkový pokoj - oddělené postele
čtyřlůžkový pokoj
Family suite

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

hotel Toscca Pokoje

Všechny pokoje hotelu Toscca jsou vybaveny moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, televizí. V celém areálu hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení. Na pokoje je na požádání možné umístit přistýlku nebo dětskou postýlku. Čtyřlůžkové apartmány jsou atypické pokoje situované do podkroví. Rodinné pokoje family suite sestávají ze dvou pokojů a společného sociálního zařízení.
Hotel Toscca usnadňuje práci organizátorům hromadných akcí tím, že jim přidělí asistentku, která zajistí kvalitní servis počínaje občerstvením a konče přípravou podkladů k jednání. Pořadatel může počítat s přítomností standardní techniky jako je dataprojektor s plátnem a flipchart.

hotel Toscca Gastronomie

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Podávaná je v restauraci formou švédského stolu. Restaurace poskytuje stravování po celý dne formou á la carte.
Střed města Čelákovice vzdálený půl hodinky pěší chůze od hotelu nabízí mnoho restaurací, kaváren, cukráren a dalších podobných zařízení.

hotel Toscca Recepce

Recepce je v provozu od 7.00 do 22.00 hod.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • Diners Club
  • JCB

hotel Toscca Dostupnost

Obec Čelákovice leží zhruba 8 minut jízdy autem od sjezdu č. 10 na dálnici D10. Vynikající dostupnost vlakem i autobusem pramení ze skutečnosti, že Čelákovice jsou součástí pražské integrované dopravy (PID). Vlakové i autobusové nádraží leží necelé 3 kilometry od hotelu a vlaková zastávka Čelákovice -zastávka na trati z Čelákovic do Brandýsa nad Labem se nachází pouhých 150 metrů od hotelu.
Do hotelu je možné přijet i na kole po jedné z cyklotras, kterém v okolí vedou. Bicykl lze v hotelu bezplatně uschovat.

hotel Toscca Okolí

Čelákovice nadchnou pěší turisty a výletníky na kolech. V blízkém okolí města se nachází 2 významné cyklistické trasy - Labská a Pojizerská. Zajímavé jsou i zdejší naučné trasy.
Rybáře a vodomily jistě potěší tři jezera s největším Mezi mosty. Za návštěvu stojí také sousední Lázně Toušeň známé železitou vodou a bahenními koupelemi.


hotel Toscca

V prokopě 1551, Čelákovice
Zobrazit celou mapu